slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia nakreślające typową damę? My znamy: uczucie, bliscy i ubrania. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują kobiety? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie przyjmują postawy na zabój pochłoniętego mężczyzny. Jak często mówią w połowie pragną czułości, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie skrycie pragną ażeby ich facet czasami stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom także lubią zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a dopiero co więź czy atencja kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych pań? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj jej małe lub większe potrzeby, ażeby pamiętać jakie z nich bywają najważniejsze oraz na tych skup się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno po prostu wygasa. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna