slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia opisujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich doznań pragną panie? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie akceptują postawy w nieskończoność pochłoniętego kochanka. Jak bardzo często mawiają w połowie pragną czułości, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie w sekrecie pragną by obecny partner od czasu do czasu stawiał opory, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom także lubią zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy też uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom pięknych pań? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe lub wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna