bizuteria-2020.pl

Błyskotki jest to określenie stosunkowo ogólne. W jaki sposób możemy je podzielić? Jak najbardziej przez surowiec, z jakiego zostały zrobione, a także jakie kamienie wykorzystano. Tutaj tymczasem sporządzimy kategoryzację pod kątem rodzaju biżuterii.
Zawieszki na Łańcuszku są lubiane od wielu lat, zarówno przez kobiety i mężczyzn. Subtelna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze noszona na piersi to sedno damskiego wdzięku.
Złote kolczyki to następny gatunek nie tylko damskich wyrobów jubilerskich. Z reguły tworzy się je ze złota. Odróżniamy kilka klas koczyków, miedzy innymi Wkrętki. Właśnie one są najpopularniejsze na świecie z branży jubilerskiej.
Sygnety (pierścienie) od zawsze zdobią także kobiecą rękę. Bywają te zwyczajne, choć bywają także sztuki ze zdobieniami. Zazwyczaj mają jakąś symbolikę.
Bransolety są to niewielkie łańcuchy jakie panie z reguły ubierają na nadgarstek, choć od pewnego czasu również na nogę, w ostatnich czasach stało się to niezwykle „cool and sexy”
Beadsy to typ, który przyszedł na nasz rynek ze stylowych Włoch. Korale wkładane są tutaj na mocną bransoletę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że koraliki dostępne w ogromnej kombinacji modeli niemalże wszelka bransoletka pozostaje oryginalna.
Na świecie pojawia się także edycja pochodząca w USA. W której charmsy są podwieszane do bransoletki za pomocą niedużego karabinka wspinaczkowego. Dostały one nazwę charmsy.
Obrączki – przynależą do działu pierścieni. W ostatnim czasie drastycznie zyskały popularności. Wszyscy narzeczeni marzą posiadać modele oryginalne i indywidualną dedykacją.
Zegarki na rękę – tutaj prezentowana ostatnia grupa z działu biżuterii. Niezwykle często wybierana także przez facetów. Ważny jest nie tylko surowiec, ale również urządzenie wewnątrz.
Rodzajów biżuterii pozostaje zdecydowanie sporo. Kiedy już dokonujemy wyboru często lepiej poszukać małą firmę jubilerską. Towary będą niebagatelnie przedniejszej jakości, co więcej także delikatnie tańsze.

biżuteria 2020