beauty77.pl

Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co powoduje że zmieniamy się w zdecydowane i świadome swojej wartości kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest najważniejsze przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinniśmy mieć na oku?
Jednym z najważniejszych wyznaczników praktycznej bielizny, winien być materiał, ponieważ to on zaświadcza o komforcie noszenia jej przez ciebie. To tkanina decyduje o samopoczuciu ale też o tym czy spełni swoją funcję w życiu na co dzień ale także w wyjątkowych dla nas chwilach
Bielizna produkowane są zazwyczaj z
materiałów naturalnych oraz tych sztucznego pochodzenia. Jeśli chodzi o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość delikatność włókien. Wyróżniamy dwa typy bawełny- bawełna czesana oraz superczesana.Obie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna bawełniana jest bardzo powiewna ale również powoduje że skóra może oddychać swobodnie. Coraz częściej zaczyna się ekspolatować tkaniny bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest także aksamitne i elastyczne. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność coraz częściej zastępowane są produktami sztucznymi, tutaj też tak jest. Przykładem może być materiał elastanowy który od wielu lat jest udoskalany i nadal pozyskuje duże zainteresowanie i użytek. Łączy się go również z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał oraz niesłychanie lekki.

Beauty 77